Zastosowanie kleju do płytek Mapei

kleje do płytek MapeiUrządzasz swój dom od podstaw? A może chcesz unowocześnić swoje dotychczasowe wnętrza oraz sprawić, by jego poszczególne elementy były estetyczne i funkcjonalne? Jeśli marzą Ci się precyzyjne i niebanalne pomieszczenia to warto już na początkowym etapie zwrócić uwagę na kleje do płytek Mapei dostępne do kupienia w sklepie Budujmy. Dlaczego? Zapoznaj się z poniższym artykułem.

  1. Szerokie zastosowanie

Kleje Mapei stosuje się między innymi do: klejenia gresu, klinkieru, marmuru, granitu czy płytek. Można stosować się na ogrzewanie podłogowe, na podłoża o małej chłonności lub pokryte powłokami uszczelniającymi (np. kabiny prysznicowe, balkony, tarasy), na elewacje, cokoły i schody, na podłoża cementowe i gipsowe, w tym płyty gipsowo-kartonowe. Klienci doceniają je za łatwość i szybkość użycia oraz trwałość.

  1. Jak działają?

Kleje do płytek Mapei stworzone zostały zarówno do pracy wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Ich parametry przystosowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Charakteryzują się dużą odpornością. Chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, świetnie sprawdzają nie tylko na etapie tworzenia nowych wnętrz, ale i w przypadkach późniejszch, gdy trzeba ponaprawiać pewne mankamenty.

Kleje Mapei, funkcjonują na rynku już od wielu lat. Dzięki posiadanym nornom PN-EN 12004 zaklasyfikowane są jako C2, czyli kleje cementowe o podwyższonych parametrach. Ten fakt wzbudza zaufanie coraz to wielu wykonawców, którzy chętnie po nie sięgają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *