Dlaczego warto postawić na tynk mozaikowy Ceresit?

Tynk mozaikowy Ceresit dostępny jest w szerokiej palecie barw, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać kolor, który w 100% zaspokoi jego indywidualne oczekiwania. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które poszukują tynków mozaikowych z najwyższej światowej półki i chcą dowiedzieć się na jakie rozwiązania warto postawić.

Największe zalety tynku mozaikowego Ceresit

Oryginalny tynk mozaikowy Ceresit (https://budujmy.eu/pl/products/ceresit-ct-177-tynk-mozaikowy-grupa-cenowa-a-25-kg-1782.html) może pochwalić się bardzo niską nasiąkliwością, dzięki czemu poszczególne cząsteczki wody nie wnikają w strukturę tynku. Tworzone są z kolei tzw. perełki, które spływając po powierzchni oczyszczają pył i zgromadzony brud. Na szczególną uwagę zasługuje również specjalna formuła BioProtect, która bardzo skutecznie ochrania fasadę przede pleśnią, grzybami i albami. Nie można zapominać także o wysokiej odporności na uderzenia i ścieranie.

Dla kogo jest tynk mozaikowy Ceresit?

Nowoczesne tynki mozaikowe Ceresit są doskonałym wyborem dla tych osób, które chcą uzyskać nie tylko atrakcyjne efekty wizualne, ale również doskonałą ochronę przed intensywną eksploatacją i zabrudzeniem. Mowa tutaj między innymi o ciągach pieszych i komunikacyjnych, strefie przyziemia oraz ościeżach okien i drzwi. Tynki mozaikowe można układać na zewnątrz i wewnątrz. Pamiętać należy jednak o tym, że mozaikowe tynki nie należą do tanich, dlatego też nie warto stosować ich na całych powierzchniach elewacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *