Przykłady wykończenia domów i mieszkań

W zależności jaki styl preferujemy i jakie chcemy mieć wnętrza, aranżacja naszych wnętrz może być skromna lub spektakularna. Pomysły na wykończenie ścian mogą być różne tym bardziej, że są dostępne różne możliwości i różne materiały wykończeniowe.

FARBA, FARBA NA ŚCIANY

 

Aby nasze ściany były ładne możemy je pomalować różnokolorowymi farbami ściennymi. Aby nasze ściany były ciekawe i oryginalne możemy je pomalować farbami dającymi specjalne efekty. Doskonałym przykładem może być farba magnetyczna cena jej co prawda jest zbyt duża ale efekty jej nałożenia na ścianę bardzo ciekawe.

Farba z kolorze czarnym lub szarym, może być pokolorowana kolorową farbą ścienną. Natomiast przyciąganie ściany pomalowanej farbą magnetyczną jest bardzo duże. Dzięki temu możemy bardzo kreatywnie udekorować ścianę, która da niesamowicie ciekawy efekt.

Fajną propozycją na ściany do pokoi młodych osób jest farba kredowa. Tak udekorowana ściana rozwija kreatywność mieszkańców danego domu czy mieszkania.

 

INNE SPOSOBY WYKOŃCZENIA ŚCIAN

 

To jak wykończone zostaną ściany zależy od rodzaju aranżacji, wielkości powierzchni i innych dodatków umieszczonych w danym wnętrzu. Styl danego pomieszczenia w dużej mierze mogą nadać ściany, które są bardzo dużą powierzchnią i dają nieograniczone możliwości. Pomysły na wykończenie ścian mogą być różne i niekoniecznie zawsze muszą to być farby.

Ściany możemy wykończyć panelami ściennymi, boazerią czy tapetami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.