Lider w wykończeniu – fuga sopro

Fuga sopro od lat cieszy się uznaniem wśród wszystkich tych osób, które chociaż raz miały okazję ją wypróbować. Ogromna popularność tego typu materiału sprawiła, że dziś fuga sopro wybierana jest najczęściej spośród niezwykle szerokiej oferty wielu różnych producentów (więcej informacji sprawdź pod hasłem: fuga sopro opinie).

Niezastąpiona fuga do zadań specjalnych

Fuga sopro (cementowa, elastyczna i szybkowiążąca zaprawa fugowa) dostępna jest na rynku w wielu niezwykle nasyconych, a do tego też  trwałych barwach, charakteryzujących się wysoką wytrzymałością. Fuga spełnia wymagania normy PN-EN 13888, dzięki czemu mamy pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, który nie tworzy osadów wapiennych na powierzchni.

 

Zastosowanie fugi sopro?

 

Fuga sopro doskonale sprawdza się w przypadku spoinowania wszystkich okładzin ceramicznych i tych z kamienia naturalnego. Zapewnia ona zwiększoną ochronę przed rozwojem pleśni i mikroorganizmów, a także (w porównaniu do innych tego typu materiałów), nie tworzy osadów wapiennych, co zapewnia trwale utrzymujący się, niezwykle estetyczny wygląd fugi w różnego typu pomieszczeniach oraz na zewnątrz (a szczególnie też w obszarach narażonych na oddziaływanie wilgoci). Dzięki zastosowanej specjalnej technologii w trakcie jej produkcji, fugę cechuje zwiększona odporność na przenikanie wody i wszelkiego rodzaju zabrudzenia.Co więcej, produkt ten nadaje się też na tarasy i balkony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.